Mysliwski.net - wiedza, aktualności i ciekawostki myśliwskie

01-10-2012

Targi Myśliwskie Myślęcinek 2012


W Myślęcinku już w dniach 6-7 października będzie królować tematyka łowiecka, myśliwska, wędkarska i leśna, a wszystko za sprawą trzeciej już edycji Targów Myśliwskich

right W Myślęcinku już w dniach 6-7 października będzie królować tematyka łowiecka, myśliwska, wędkarska i leśna, a wszystko za sprawą trzeciej już edycji Targów Myśliwskich. Na gości czekać będą liczne pokazy oraz konkursy. Targi będą doskonałą okazją do obejrzenia i zakupienia m.in. broni, odzieży, sprzętu jeździeckiego, specjałów wytworzonych z runa leśnego, dziczyzny, a także naturalnych leśnych kosmetyków.

 

Wydarzenie będzie obfitować również w moc innych atrakcji. Odbędą się pokazy: sokolniczy, jazdy konnej, mody myśliwskiej, cięcia drewna, porady weterynaryjne, a także bażanciarnia. W drugim dniu targów, dla miłośników czworonogów, czeka Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Bydgoszczy.

 

Targi Myśliwskie połączone są z obchodami święta myśliwych i jeźdźców- tradycyjnym Hubertusem organizowanym przez Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Bydgoszczy. Z tej okazji w niedzielę zostanie zorganizowana Msza Hubertowska i pogoń za lisem.

 

Organizatorem targów jest Leśny Park Kultury i Wypoczynku ?Myślęcinek? Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

 

BYDGOSKIE CENTRUM TARGOWO - WYSTAWIENNICZE

Adres:

ul. Gdańska 173-175

85-674 Bydgoszcz

e-mail: targi@expobydgoszcz.pl

www.expobydgoszcz.pl

 

tel.  (52) 328 00 09

fax. (52) 328 00 24

 

Cena biletu wstępu na teren targów to 5 zł od osoby dorosłej, dla dzieci wstęp jest darmowy.